Translate

poniedziałek, 28 listopada 2016

Śnieżynka nr 9

Kolejna dziewiąta już w tym roku śnieżynka również jest wariacją na temat ubiegłorocznego projektu. Wyszła wyjątkowo duża, bo ma aż 12 cm. Nie do końca o to mi chodziło, bo wyszła dosyć wiotka i gdyby nie usztywnienie Ługą, to nie wiem czy nie oklapłaby pod własnym ciężarem, mimo że elementy zaciśnięte są bardzo mocno.
Nie będę się dziś rozpisywać, bo święta tuż, tuż, a bombeczki czekają - mam do ubrania 2 opakowania 8-centymetrowych i co najmniej 1 opakowanie 6-centymetrowych. Coś już tam powstało, ale jak wracam z pracy to niestety jest już zupełnie ciemno, więc z robieniem zdjęć poczekam do weekendu.
 
A teraz już śnieżynki
Najpierw nowy projekt
 

 
A to pierwowzór - czyli projekt z roku ubiegłego
 

 
ta miała tylko 7,5 cm
Stara jest chyba ładniejsza (bo mniejsza), ale przecież większe projekty też są potrzebne.

8 komentarzy:

 1. Wow, you are coming up with such gorgeous snowflakes

  OdpowiedzUsuń
 2. jest piękna, a wiotka chyba przez to, że brzeg jest mocno rozbudowany(przez to śliczny) może pomogły by długie pikotki na długich łuczkach-łączące łuki między sobą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też o tym pomyślałam, tzn. o pikotkach łączących łuki, ale długie pikotki by jej nie usztywniły dlatego będzie następna wersja :))

   Usuń
 3. Cudowne śnieżynki. Taka duża świetnie się sprawdzi jako ozdoba okna. Tylko oprawić ją w okrągłą ramkę i fru na szybę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam wszystkie śnieżynki - małe i duże :) Twoimi jestem po prostu zachwycona!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie robisz te śnieżynki frywolitkowe:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń