Translate

wtorek, 19 kwietnia 2016

Motylek

Motylek to moja pierwsza praca wykonana techniką haftu koralikowego. 
Nie po raz pierwszy zaczynam naukę nowej techniki nie od podstaw, ale od - że tak powiem - "ogona". 
Dawno już przymierzałam się do haftu koralikowego, ale jakoś brakowało mi odpowiedniego bodźca :-)Do wykonania tej pracy skłoniło mnie kolejne wyzwanie Kreatywnego Kufra


Tematem wyzwania jest Motyl, a jak wiadomo nie jest to najprostszy kształt do nauki nowej techniki, ale u mnie jak jakiś pomysł wykiełkuje w głowie, to nie chce się odczepić, aż zostanie zrealizowany.

Do wyzwania zgłoszono już wiele pięknych prac. Kilka właśnie w tej technice i widzę jak długa droga przede mną, ale to fajna zabawa, i pewnie już niedługo powstanie kolejna taka praca.


Mój motylek to broszka. Zresztą to moja całkowicie pierwsza broszka. Będzie pasować do jakiegoś szalika  czy chusty, albo przysiądzie na jakiejś torebce - jeszcze nie wiem. A może odfrunie w świat...

Jak widać powyżej  nie wyszło idealnie, ale myślałam, że będzie gorzej, bo te wszystkie wewnętrzne kąciki dały mi popalić. Zrobiłam też jeden poważny błąd, przez który motylek jest grubszy niż powinien, ale na szczęście udało mi się opanować sytuację.Mam nadzieję, że praca w nowej technice jest do zaliczenia
:-)

12 komentarzy:

 1. Motylek jest uroczy. Ja tam się na hafcie koralikowym nie znam, ale wszystko według mnie jest super. Piękna praca :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowny motylek.Kolory piekne. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. piękny,musiał kosztować wiele pracy

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie to on jest super idealny. piękny

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mi się podoba ten motylek,cudny jest:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowny motyl!!! Serdecznie pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 7. Ewo też tak mam, że jak zabieram się do czegoś nowego dla mnie ,to niekoniecznie od podstaw,cóż czasami to się opłaca,ale często nie.
  W twoim przypadku jest od razu dobrze,motylek wygląda ślicznie,motylki są różne,weszłaś w nową technikę tak jakbyś robiła to od dawna.
  Motylek cudny pięknie będzie wyglądał przypięty do chusty,czy torebki.
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękna praca! Podziwiam i życzę powodzenia :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mnie się Twój motylek podoba i to bardzo!
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetnie Ci wyszedł, powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń