Translate

piątek, 16 stycznia 2015

Białe na czarnym

...czyli bransoletka koralikowo - szydełkowa, o której pisałam ostatnio. Zdjęcia robione komórką, więc wyszło tak sobie. Myślałam że bransoletka wyjdzie raczej taka zwyczajna, do codziennego użytku, ale efekt końcowy mnie dosyć zadowala - ma coś w sobie. Kolorystyka miała być czarno-biała, z przewagą czarnego z domieszką jeszcze jakiegoś pasującego do nich (praktycznie to mógłby być każdy kolor, ale miało być elegancko, a nie pstrokato). Kształt miał być taki jak TA bransoletka. Zadanie więc miałam ułatwione, bo wszystko zostało narzucone. 
A wyszło mi coś takiegoDo jej wykonania użyłam koralików TOHO Opaque Jet 15/0, Opaque White 8/0 oraz Preciosa Hematite, ale rozmiaru już nie pamiętam, bo kupiłam je dawno temu i nie mam oryginalnego opakowania, prawdopodobnie odpowiadają rozmiarowi TOHO 11/0. Zapięcie i końcówki jak widać ciemne srebrne.

Pozostałe dwa projekty o których pisałam ostatnio jeszcze się tworzą. Kolia jak na razie wychodzi nieźle, ale jak to mówią nie chwal dnia....

Życzę pogodnego weekendu :)

11 komentarzy:

 1. Bransoletka jest po prostu wspaniała!

  OdpowiedzUsuń
 2. bransoletka pięknie wyszła i kolory cudnie do siebie pasują:)
  pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy efekt. No i kolorki super dobrane do tego wzoru.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna bransoletka. Kolory dobrane bardzo elegancko, wykonanie perfekcyjnie, więc efekt WOW. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super kręciołek! Muszę spróbować taką...
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Prześliczna bransoletka!!!
  Serdecznie pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 7. Przesliczna, zazdroszcze talentu!

  OdpowiedzUsuń
 8. ty to jesteś mistrzyni,cudna

  OdpowiedzUsuń