Translate

poniedziałek, 18 lutego 2013

Kolczyki sutasz nr 6 - prezent

Witam wszystkich
Ostatnio pisałam o po warsztatowym przypływie weny i oto jeden z jej efektów. Kolczyki wykonałam dla mojej koleżanki z którą przyjaźnimy się od czasów szkoły średniej i choć nie odwiedzamy się zbyt często, to co roku z okazji urodzin jesteśmy, ja u niej w lutym, a ona u mnie w maju. Kolczyki są w jasnych pastelowych kolorach (jasny róż i kremowy) - wydawało mi się że to ulubione kolory Danusi i chyba trafiłam bo się spodobały, więc teraz już mogę je Wam zaprezentować.
Bigle srebrne bardzo proste zamykane
Moim zdaniem wyszły bardzo delikatne

I na koniec chciałam się pochwalić. Zostałam wyróżniona (kolejny raz tym wyróżnieniem) przez Justynę z bloga "Blue life" 

Zasady:
Nominację otrzymuje się od innej osoby blogującej za "dobrze wykonaną robotę". Otrzymują ją osoby, które na swoim blogu nie mają zbyt dużej liczby obserwatorów. Osoba z wyróżnionego bloga odpowiada na 11 pytań zadanych przez nominującego. Następnie ty nominujesz 11 osób i zadajesz 11 pytań. Koniecznie poinformuj nowe osoby nominowane. Warunek: nie wolno nominować osoby, od której otrzymało się wyróżnienie.

Pytania:
1.Lato czy zima?    Zdecydowanie lato
2.Pies czy kot?    Pies
3. Słodycze czy owoce?  Niestety słodycze
4.Swój dzień rozpoczynam od...?  Herbatki
5. Uwielbiam...?   Robótki
6. Moja ulubiona książka to...?    Ciągle cała seria o "Ani z Zielonego Wzgórza"
7.Miasto czy wieś?   Małe miasto
8.Ulubiony kwiat?   Wszystkie kocham
9.Morze czy góry?  Latem morze, jesienią góry
10.Moje hobby to?    Frywolitka
11.U ludzi cenię...?  Ponad wszystko szczerość

Tak jak poprzednio i tym razem nie będę nominowała nikogo, ponieważ większość blogów które obserwuję zasługują na wyróżnienia wszelkie, a poza tym  moje obserwowane blogi mają wielu obserwatorów, a szkoda mi czasu na wyszukiwanie takich właśnie z małą ilością obserwatorów. Wolę w tym czasie porozmawiać z Wami poprzez, chociażby komentarze i pozachwycać się Waszymi pracami


8 komentarzy:

 1. Śliczne kolczyki - piękne mają te perełki w środku. Gratuluję wyróżnienia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne kolczyki, takie subtelne...

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo subtelne , wybrałaś piękne połączenie delikatnych kolorów z pewnością przyniosą wiele radości przyjaciółce...Gratuluję wyróżnienia , pozdrawiam najmilej..

  OdpowiedzUsuń
 4. prześliczne. Kusisz, kusisz tym sutaszem. Ale obawiam się, że będę miała pokute tylko palce,a nic mi nie wyjdzie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Podziwiam, piękne to ma niespodziankę koleżanka pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolczyki są śliczne takie delikatne, ja też już jakiś czas myślę aby spróbować sutaszu, ale nie wiem gdzie najlepiej kupić potrzebne materiały, może mi coś doradzisz

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeśli chcesz zacząć przygodę z sutaszem to zajrzyj na blaga Djenki, tam znajdziesz fajne filmiki instruktażowe. A na serwisie Inspirello są odsyłacze do sklepów internetowych gdzie można kupić materiały do tej biżuterii.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń